WordPress

Büyük markalar, etkileyici sonuçlara sahip kolay pazarlama çözümleri için WordPress'i tercih ediyor. Sitenizi yavaşlatmadan ve dönüşümleri kaybetmeden web sitesi trafiğinizi arttırarak ziyaretçileriniz ile etkileşime geçmenizi sağlıyoruz.

Neden tercih ettiğimizi detaylı açıklayalım

Özgürlük ve Esneklik

100% tasarım esnekliği sağlar. Bu, katı kısıtlamalar olmaksızın projelerinizi kendi tarzınızda inşa etmekte ve yönetmekte özgür olduğunuz anlamına gelir.

Ücretsiz ve Açık Kaynak

WordPress geliştirme hizmetlerini kullanmak için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmez. Tasarruf etmenize yardımcı olup açık kaynak kodludur.

Kolay ve Kullanımı Basit

Kullanıcı dostu CMS olarak bilinir. Platformun, web sitesi oluşturmaya dahil olan tüm ekip için öğrenmesi ve kullanımı kolaydır.

Güvenlik ve Stabilite

WordPress en baştan itibaren güvenli olması için geliştirilmiştir, bu nedenle web siteleri için oldukça güvenli bir platform olarak nitelendirilir.

Performans ve Ölçekleme

Geliştirdiğimiz Ön Bellek (Cache) sistemleri ile web sitenizin SEO dostu ve hızlı çalışan bir yapıya sahip olması mümkündür.

Gelişmiş Rol Yönetimi

İçerik yönetim panelinde dilediğiniz kadar rol oluşturabilir, bu rollere de kullanıcıları atayabilir, sayfa bazında yetkilendirme yapabilirsiniz.

Websitenizin WordPress ile hazırlanması veya varolan WordPress projeniz için bakım ve destek ihtiyacınız olursa size yardımcı olmak isteriz.

Bir web projesi mi planlıyorsunuz ya da bir çözüm mü arıyorsunuz? Hadi konuşalım.